Doplnky strelca

Upresniť vyhľadávanie

58.80€ Bez DPH: 49.00€
Výborne riešený batoh určený pre útočnej pu...
Výborne riešený batoh určený pre útočnej pušky SA 58, alebo iných zbraní s celkovou dĺžkou do 100cm. Batoh je vyrobený z veľmi kvalitného NYLONU D600, vďaka čomu je veľmi odolný a trvácny. Namáhané časti a sp..
58.92€ Bez DPH: 49.10€
Chrániče sluchu Caldwell EMAX LP  sú v...
Chrániče sluchu Caldwell EMAX LP  sú vynikajúcim pomocníkom, ktorý ocení každý strelec. Je to najmä vďaka schopnosti elektronicky filtrovať vstupný zvuk a tým chrániť sluch strelca. Pri intenzite hluku n..
18.00€ Bez DPH: 15.00€
Pohodlná kapsička s pripevnením na stehno. ...
Pohodlná kapsička s pripevnením na stehno. Tento spôsob pripevnenia neobmedzuje v pohybe. Nosenie drobností v plecniaku je menej praktické nakoľko sa k obsahu dostanete iba ak prerušíte chôdzu a plecniak zlož..
23.16€ Bez DPH: 19.30€
Chrániče sluchu OPXLP poskytujú vynikajúci ...
Chrániče sluchu OPXLP poskytujú vynikajúci tlmivý účinok zvuku. Veľmi príjemný, kvalitný povrch. Chrániče sluchu majú veľmi nízky profil, zaberajú tak veľmi málo drahocenného priestoru. Tlmenie 27 dB...
27.84€ Bez DPH: 23.20€
Plochý chránič sluchu PELTOR mušľového typu...
Plochý chránič sluchu PELTOR mušľového typu so skladacím oblúkom poskytuje ideálne riešenie pre každého strelca.  Mäkké a široké polstrovanie náušníkov zaisťuje malý tlak, účinné tesnenie a individuálne ..
3.60€ Bez DPH: 3.00€
Tradičný schématický plagát konštrukcie leg...
Tradičný schématický plagát konštrukcie legendárneho samopalu Československej produkcie SA-58. Plagát je prevzatý z originálu, vytlačený na kvalitnom pevnom papieri. Rozmery 42x30 cm...
7.20€ Bez DPH: 6.00€
Veľmi kvalitné a mimoriadne pevné spracovan...
Veľmi kvalitné a mimoriadne pevné spracovanie púzdra na zásobníky zbraní kalibru 9mm. Púzdro je univerzálne pre všetky zásobníky zbraní 9 mm na trhu. Púzdro tvoria dve nezávislé kapsy pre dva zásobníky. Zo za..
2.40€ Bez DPH: 2.00€
Celokovový prívesok znázorňujúci vernú kópi...
Celokovový prívesok znázorňujúci vernú kópiu legendárnej zbrane Kalašnikov AK-47 poteší každého fanúšika tejto zbrane. Dĺžka prívesku 64 mm výška 21mm...
2.19€ Bez DPH: 1.83€
Veľmi pekne spracovaná nažehlovačka slovens...
Veľmi pekne spracovaná nažehlovačka slovenskej vlajky. Nažehlovačku je možné aplikovať na ľubovoľný textil. Aplikuje sa pomocou rozpálenej žehličky na želané miesto odevu. Nažehlovačka dlhodobo pevne drží aj ..
18.00€ Bez DPH: 15.00€
Kvalitné prevedenie streleckých okuliarov. ...
Kvalitné prevedenie streleckých okuliarov. Pevná kovová mriežka priezorov bezpečne chráni zrak strelca a zároveň plnú viditeľnosť bez obmedzenia. Materiál rámu je BIRAW, ktorý je veľmi ľahký a komfortný. Okul..
12.00€ Bez DPH: 10.00€
Okuliare sú potrebným doplnkom každého stre...
Okuliare sú potrebným doplnkom každého strelca,  obzvlášť pre paintaball či airsoft. Priehľadné číre priezory z kvalitného polykarbonátu bezpečne ochránia zrak strelca pričom vďaka kvalitným materiálom a..
12.00€ Bez DPH: 10.00€
Okuliare sú potrebným doplnkom každého stre...
Okuliare sú potrebným doplnkom každého strelca,  obzvlášť pre paintaball či airsoft. Priehľadné žlté priezory z kvalitného polykarbonátu bezpečne ochránia zrak strelca pričom vďaka kvalitným materiálom a..
Zobrazenie 1 až 12 z 22 (2 stránok)