Taktické Batohy

58.80€ Bez DPH: 49.00€
Výborne riešený batoh určený pre útočnej pu...
Výborne riešený batoh určený pre útočnej pušky SA 58, alebo iných zbraní s celkovou dĺžkou do 100cm. Batoh je vyrobený z veľmi kvalitného NYLONU D600, vďaka čomu je veľmi odolný a trvácny. Namáhané časti a sp..
18.00€ Bez DPH: 15.00€
Pohodlná kapsička s pripevnením na stehno. ...
Pohodlná kapsička s pripevnením na stehno. Tento spôsob pripevnenia neobmedzuje v pohybe. Nosenie drobností v plecniaku je menej praktické nakoľko sa k obsahu dostanete iba ak prerušíte chôdzu a plecniak zlož..
7.20€ Bez DPH: 6.00€
Veľmi kvalitné a mimoriadne pevné spracovan...
Veľmi kvalitné a mimoriadne pevné spracovanie púzdra na zásobníky zbraní kalibru 9mm. Púzdro je univerzálne pre všetky zásobníky zbraní 9 mm na trhu. Púzdro tvoria dve nezávislé kapsy pre dva zásobníky. Zo za..
6.00€ Bez DPH: 5.00€
Taktické púzdro na mobil je vyrobené z veľm...
Taktické púzdro na mobil je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu OXFORD D600, vďaka čomu je veľmi odolné a trvácne. Namáhané časti a spoje sú opakovane spevnené. Kvalitné polstrovanie zabezpečuje spoľahlivú ..
55.20€ Bez DPH: 46.00€
Taktický batoh je vyrobený z veľmi kvalitné...
Taktický batoh je vyrobený z veľmi kvalitného NYLONU D600, vďaka čomu je veľmi odolný a trvácny. Namáhané časti a spoje sú opakovane spevnené. V zadnej časti je povrch vrúbovaný, čo zabezpečuje lepší ovod tep..
21.60€ Bez DPH: 18.00€
Taktický jednorammený batoh je vyrobený z v...
Taktický jednorammený batoh je vyrobený z veľmi kvalitného OXFORD D600, vďaka čomu je veľmi odolný a trvácny. Namáhané časti a spoje sú opakovane spevnené. Kvalitné polstrovanie zabezpečuje optimálne doliehan..
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)