Nastreľovacie stojany, fixačné prvky

24.36€ Bez DPH: 20.30€
Sada dvoch streleckých bagov Bag Combo bro...
Sada dvoch streleckých bagov Bag Combo brown obsahuje predný a zadný strelecký vak. Poťah vaku zaisťuje dokonalú priľnavosť, ale zároveň nehrozí, že by spôsobil akékoľvek poškodenie povrchu pažby zbran..
29.89€ Bez DPH: 24.91€
Sada streleckých bagov Caldwell DeadShot ...
Sada streleckých bagov Caldwell DeadShot Boxed Combo obsahuje predný a zadný strelecký vak. Poťah vaku zaisťuje dokonalú priľnavosť, ale zároveň nehrozí, že by spôsobil akékoľvek poškodenie povrchu p..
40.90€ Bez DPH: 34.08€
Strelecký bag Caldwell Deluxe Magnum Rear j...
Strelecký bag Caldwell Deluxe Magnum Rear je ideálny doplnok pre streľbu s vysokým bipodom. Poťah vaku zabezpečuje dokonalé priľnutie a zároveň nehrozí, že by spôsobil akékoľvek poškodenie povrchu pa..
33.00€ Bez DPH: 27.50€
Strelecký bag Caldwell Deluxe Standard Rear...
Strelecký bag Caldwell Deluxe Standard Rear je ideálny doplnok pre streľbu z dlhých zbraní. Poťah vaku zabezpečuje dokonalé priľnutie a zároveň nehrozí, že by spôsobil akékoľvek poškodenie povrchu paž..
74.04€ Bez DPH: 61.70€
Caldwell Matrix je Jednoduchý, ale plnohodn...
Caldwell Matrix je Jednoduchý, ale plnohodnotný a ergonomický nastrelovací stojan. Stojan Caldwell Matrix je výškovo nastaviteĺný, poskytuje pevnú podperu pri streľbe a zároveň je dobre skladovateľný..
48.00€ Bez DPH: 40.00€
Strelecký bag Caldwell TackDrive je ideál...
Strelecký bag Caldwell TackDrive je ideálny doplnok pre streľbu z dlhých zbraní.  Poťah vaku zabezpečuje dokonalé priľnutie a zároveň nehrozí, že by spôsobil akékoľvek poškodenie povrchu pažby zb..
131.00€ Bez DPH: 109.17€
Strelecký a nastrelovací stojan Caldwell Th...
Strelecký a nastrelovací stojan Caldwell The Rock vrátane Rear Bagu je vďaka pevnej a stabilnej konštrukcii vhodný predovšetkým pre presnú streľbu. Výška je nastaviteľná v rozsahu 11,4 - 18,4cm. Priložený bag..
54.90€ Bez DPH: 45.75€
Konštrukčne jednoduchý ale funkčne plnoho...
Konštrukčne jednoduchý ale funkčne plnohodnotný nastreľovací stojan. Odolný oceľový rám, výškovo nastaviteľný s veľmi dobrým pomerom ceny a účelnosti. Súčasťou balenia je naplnený predný bag. Na naplnen..
81.60€ Bez DPH: 68.00€
Bezpečnosť streľby je prvoradým ukazovateľo...
Bezpečnosť streľby je prvoradým ukazovateľom, na ktorý je nevyhnutné brať ohľad. Toto zariadenie vďaka masívnej kovovej konštrukcii umožňuje bezpečne zachytávať a zrážať všetky strely smerom nadol, bez ohľadu..
38.40€ Bez DPH: 32.00€
Strelecký bag TackDrive je rozmerovo zhodn...
Strelecký bag TackDrive je rozmerovo zhodný s bagom Caldwell TackDrive. Zhodné sú aj použité materiály. Rozdiel je iba vo výrobcovi. Pokiaľ hľadáte lacnejšiu alternatívu značkového bagu Caldwell tak tento ba..
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)